Діагностика та лікування в Хмельницькому та області

Перелік послуг медичного центру «Рефлекс». До кожного пацієнта у нас ІНДИВІДУАЛЬНИЙ підхід. Головне наше завдання - це забезпечити наших пацієнтів висококваліфікованою, швидкою і ефективною медичною допомогою! Принцип нашої роботи - це довірчі стосунки між лікаркою і пацієнтом, спокійна, доброзичлива атмосфера, направлена на ефективне лікування і одужання. Також Ви можете заздалегідь "ПОСТАВИТИ ПИТАННЯ НАРКОЛОГУ" і отримати кваліфіковану консультацію.

Для лікування алкоголізму успішно застосовується багато методів: вироблення негативного умовного рефлексу на алкоголь за допомогою блювотних засобів, введення тетураму (антабусу), психотерапія, гіпнотичне навіювання, гідро, інсуліно, гормонотерапія, лікувальний сон, трудова терапія та ін. Лікарі-наркологи клініки "Рефлекс" успішно вирішують проблеми, пов'язані з алкогольною залежністю людини.
Що примушує людей, котрі палять, задумуватися про можливість позбавитися від цієї рабської звички? Поступове (а інколи й раптове) погіршення здоров’я, пов’язане з палінням. Від надсадного кашлю ранками до стенокардії, облітеруючого ендартеріїту чи раку легень. Не заглиблюючись у опис цих страшних недуг (адже кожен може прочитати про них у розділах iнтернету), хочеться відмітити, що лякає загальна тенденція байдужості, а інколи й стан безнадії пацієнтів – курців, коли терапевт рекомендує їм кинути палити
Ступінь залежності від азартних ігор спеціалістами оцінюється подібною до наркоманії, оскільки процеси соціальної дезадаптації подібні – ті ж безвідповідальність, брехливість, наполегливість у отриманні грошей для чергової порції задоволення, відсутність цікавості до всього, якщо це не пов’язано з його джерелом утіхи. Переконати ігромана змінити спосіб життя дуже важко. Усе в умовах гри сприяє формуванню стійкого патологічного рефлексу – темна кімната, кольорові мінливі вогні, доброзичливість персоналу – тут він свій!