Поширення ігроманії з кожним днем зростає . Майже на кожному кроці знаходиться підпільний гральний заклад . В кожній сім*ї є комп’ютер . І не потрібно думати , де знайти 100 грамм , де дістати дозу наркотика – тут все доступно без всяких зусиль .

Під час ігри виробляються гормон щастя – ендорфін і стресові гормони – адреналін , кортізол , фофамін та інші . І ці гормони стають для ігромана внутрішнім наркотиком . Гра для людини стає єдиним засобом контролювати свій емоційний стан :

 1. Відчути насолоду і радість під впливом гормонів
 2. Відчути спокій , розслаблення
 3. Отримати гострі відчуття у віртуальному світі , котрі відсутні в реальному житті
 4. Відволіктись від повсякденних проблем ( відійти від реальності )

В подальшому для ігромана основною ціллю стає не виграш , а сам процес гри ( пережиті при цьому емоції ) . І чим вищі ставки в грі – тим сильніші ці відчуття . Якщо ігроману не дати можливості грати , то у нього почнеться абстинентний синдром , котрий перейде в глибоку депресію і навіть в суїцид .

Наслідки ігроманії:

 1. Звужується коло спілкування
 2. Повна байдужість до колишніх захоплень
 3. Хворобливий потяг до ігор
 4. Дратівливість, занепокоєння
 5. Зниження настрою, апетиту
 6. Безсоння, головні болі
 7. Втрата концентрації уваги
 8. Розлади емоційної сфери

Шлях ігромана:

 • депресія
 • психлікарня
 • тюрма
 • кладовище

Кожен гравець надіється на свою фортуну … котра до нього в реальному житті ніколи не приходить . Азартні ігри викликають нервове і енергетичне виснаження , відключення від важливих задач ( навчання , здоров'я , сім'я , робота ). Згідно світової статистики 30-40% ігроманів закінчують своє життя самогубством .

УВАГА!

Майже в кожному організмі знаходиться від 30% до 60% прихованих, незадіяних, дрімаючих резервних сил. Вони сплять!!! Завдяки спеціальним гіпнотичним технологіям, ці сили можна заставити працювати проти хвороби, тоді любе захворювання, в тому числі і рак, буде знищено. Отже, ліки + приховані сили + віра пацієнта і перемога життя над смертю невідворотня.

Підключивши резервні дрімаючі сили, в людини можуть відкритися особливі здібності: поета, співака, композитора, спортсмена, бізнесмена, політика, і т.д.

Все це реально (60% +)
А ВИ ДУМАЛИ ВАШ ОРГАНІЗМ НІ НА ЩО НЕ ЗДАТНИЙ?
ПОВІРТЕ В СЕБЕ!

Життя одне, захворювань багато. Бог допомагає тому хто просить і вірить у допомогу.

Хочеш перемогти хворобу? Переможи страх, приниження, знущання, зневіру, гнів, ненависть, злість провокують виникнення багатьох захворювань, в тому числі і рак. До 40% людей хворіють на рак в результаті придушення емоцій, постійного стресу, неврозу, депресії.

Неможливо вилікувати тіло хворого, не вилікувавши його душу «Гіпократ». Слово «Гіпноз» - головний інструмент в лікуванні ДУШІ.

Отже вибір за вами.

ВАШЕ ЗДОРОВ’Я У ВАШІЙ ДУШІ.

Ми допомагаємо вилікувати вашу душу.

Оформіть заявку на сайті
ми звяжемося з вами найближчим часом