Ви лікували Алко, нарко, ігро залежність. А потяг залишився?
Спробуйте індійську методику і ви відчуєте стійку відразу до смертельно-небезпечних залежностей.

Для лікування алкоголізму успішно застосовується багато методів:

 • вироблення негативного умовного рефлексу на алкоголь за допомогою блювотних засобів
 • введення тетураму (антабусу)
 • психотерапія
 • гіпнотичне навіювання
 • гідро-, інсуліно-, гормонотерапія
 • лікувальний сон
 • трудова терапія та ін

Лікарі-наркологи клініки "Рефлекс" успішно вирішують проблеми, пов'язані з алкогольною залежністю людини.

Ми можемо запропонувати такі ВИДИ ЛІКУВАННЯ АЛКОГОЛІЗМУ в Хмельницькому:

 1. ВИВІД ІЗ ЗАПОЮ. Лікар проводить дезінтоксикационную терапію (крапельницю, іньекції), залишає таблетовані препарати, мета прийому яких - усунення похмільного синдрому, зменшення і зняття потягу до алкоголю. Методи подальшого лікування - це робота з пацієнтом і його родичами, тобто проведення бесід про їх созавісимості, вчення аутотренінгу, раді з прийому ліків в разі "тяги".
 2. ПСИХОТЕРАПІЯ. Застосовується, як самостійний метод або у поєднанні з іншими, що дозволяє значно підвищити ефективність лікування.
 3. ІМПЛАНТАЦІЯ ПРЕПАРАТУ "ЕСПЕРАЛЬ". Французький таблетований препарат, який хірургічним способом вводиться в підшкірну жирову клітковину. При вдалому загоєнні рани в організмі тривало підтримується постійна концентрація препарату несумісного з алкоголем.
 4. ВВЕДЕННЯ ПРЕПАРАТУ "ЕСПЕРАЛЬ" (суспензія) - ін'єкційний (укол) препарат, при якому не травмуються шкіряні покриви (не залишається швів, рубців).
 5. ПОДВІЙНИЙ БЛОК - лікарське лікування комбінацією препаратів.
 6. ПОДВІЙНЕ КОДУВАННЯ полягає в кодуванні, психотерапії з подальшим введенням препарату несумісного з алкоголем.
 7. АКВІЛОНГ - новий американський препарат для лікування алкоголізму. Практично не має побічних дій і протипоказань.
 8. ТОРПЕДО, MST, SIT, NIT. Різновид цього методу вибирається індивідуально лікарем.
 9. РЕГАРД. Рекомендується пацієнтам, що раніше багато разів лікувалися.

Прийом в центрі "Рефлекс" здійснюється АНОНІМНО! У слушний для Вас час! Ви можете расчитивать на кваліфіковану медичну допомогу! Ми не просто вирішуємо проблеми, ми піклуємося про Ваше Здоров'я!

До кожного пацієнта у нас ІНДИВІДУАЛЬНИЙ підхід. Головне наше завдання - це забезпечити наших пацієнтів висококваліфікованою, швидкою і ефективною медичною допомогою! Принцип нашої роботи - це довірчі стосунки між лікаркою і пацієнтом, спокійна, доброзичлива атмосфера, направлена на ефективне лікування і одужання. Також Ви можете заздалегідь "ПОСТАВИТИ ПИТАННЯ НАРКОЛОГУ" і отримати кваліфіковану консультацію. Ми готові допомогти Вам з будь-якою проблемою в області наркології.

Слід пам'ятати, що помилковим може бути діагноз, встановлений без сучасних лабораторних і інструментальних методів обстежень, навіть дуже дослідним фахівцем.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ І ВИ ЗБЕРЕЖЕТЕ СВОЇ ГРОШІ І ЧАС!

ЗДОРОВ'Я ВАМ і БЛАГОПОЛУЧЧЯ! СПІВРОБІТНИКИ ЦЕНТРУ «Рефлекс»

УВАГА!

Майже в кожному організмі знаходиться від 30% до 60% прихованих, незадіяних, дрімаючих резервних сил. Вони сплять!!! Завдяки спеціальним гіпнотичним технологіям, ці сили можна заставити працювати проти хвороби, тоді любе захворювання, в тому числі і рак, буде знищено. Отже, ліки + приховані сили + віра пацієнта і перемога життя над смертю невідворотня.

Підключивши резервні дрімаючі сили, в людини можуть відкритися особливі здібності: поета, співака, композитора, спортсмена, бізнесмена, політика, і т.д.

Все це реально (60% +)
А ВИ ДУМАЛИ ВАШ ОРГАНІЗМ НІ НА ЩО НЕ ЗДАТНИЙ?
ПОВІРТЕ В СЕБЕ!

Життя одне, захворювань багато. Бог допомагає тому хто просить і вірить у допомогу.

Хочеш перемогти хворобу? Переможи страх, приниження, знущання, зневіру, гнів, ненависть, злість провокують виникнення багатьох захворювань, в тому числі і рак. До 40% людей хворіють на рак в результаті придушення емоцій, постійного стресу, неврозу, депресії.

Неможливо вилікувати тіло хворого, не вилікувавши його душу «Гіпократ». Слово «Гіпноз» - головний інструмент в лікуванні ДУШІ.

Отже вибір за вами.

ВАШЕ ЗДОРОВ’Я У ВАШІЙ ДУШІ.

Ми допомагаємо вилікувати вашу душу.

+
Добавить отзыв
Анна Ивановна

Очень хороший врач. Приемом остался доволен. Врач быстро произвёл вправление плеча и порекомендовал препараты для быстрого выздоровления. На прием попал быстро, врач очень обходителен и компетентен.

Оформіть заявку на сайті
ми звяжемося з вами найближчим часом