Ви лікували Алко, нарко, ігро залежність. А потяг залишився?
Спробуйте індійську методику і ви відчуєте стійку відразу до смертельно-небезпечних залежностей.

Про шкідливість паління відомо всім. Мета цієї статті – звернутися не до курців загалом, а лише до тих, хто збирається кидати палити.

Що примушує людей, котрі палять, задумуватися про можливість позбавитися від цієї рабської звички? Поступове (а інколи й раптове) погіршення здоров’я, пов’язане з палінням. Від надсадного кашлю ранками до стенокардії, облітеруючого ендартеріїту чи раку легень. Не заглиблюючись у опис цих страшних недуг (адже кожен може прочитати про них у розділах iнтернету), хочеться відмітити, що лякає загальна тенденція байдужості, а інколи й стан безнадії пацієнтів – курців, коли терапевт рекомендує їм кинути палити. Так, погоджується він у кабінеті, а вийшовши на вулицю, тягнеться за цигаркою. Нестерпна й болісна йде боротьба всередині себе – треба кидати, але як? - може тягнутися довгі роки, але за стенокардією настає інфаркт, потім повторний, але вже трансмуральний інфаркт (той, що призводить до розриву серця) - і душа людини розчиняється у вічності. Кінець міг би бути іншим, та для цього потрібно просто не палити.

Так що потрібно для того, щоб втілити у реальність бажання кинути палити? Перш за все, не відкладати його з дня на день. Для декого це буде мимохіть, а хтось, схильний до планування, може встановити дату, з якої він відмовиться від цигарок. Тільки, будь ласка, не з першого січня Нового року! Організм після щедрого новорічного застілля буде чинити надзвичайний опір змінам у ваших звичках. Крім того, кидаючи палити, краще утриматися від уживання алкоголю на 1,5 – 2 місяці, оскільки спиртне, послаблюючи волю, знижує установку на життя без тютюну.

Оскільки нікотин за довгі роки паління вбудовується у ланцюжок обміну речовин, то можливі абстинентні явища – роздратування, внутрішній дискомфорт та інше. Тому, передбачаючи це, ви можете придбати в аптеці м’які седативні засоби типу валеріани. Дуже добре допомагає адаптол, а також застосування нікотинозамінних пластирів і жувальних гумок. Краще за все кидати палити раз і назавжди!

У випадках, коли ваших вольових зусиль не вистачає, то знайте, що у сучасної медицини достатньо можливостей вилікувати вас не лише пігулками! Психотерапевтичне лікування за один сеанс за методом О. Р. Довженка – це один з альтернативних способів підтримати ваше прагнення позбавитися від згубної звички. Одноразово проведений сеанс укріплює волю, підвищує концентрацію на рішучу відмову від цигарки, а також знищує абстинентні явища.

Дослідження віддалених результатів лікування показали, що 92% пацієнтів до тютюнопаління після сеансів не повертаються! Хвилини і години,які раніше марнувались на безкінечні і безцільні перекури, тепер витрачаються на спорт, спілкування з друзями та близькими, хобі та інше.

Вибір завжди залишається за Вами – палити чи не палити. Головне, Ви повинні знати – є люди, котрі завжди готові допомогти тим, хто вибирає «не палити».

У процесі становлення особи, намагаючись самостверджуватися, прагнучи виглядати у власних очах і очах тих, що оточують доросліше і самостійніше, наслідуючи мужнім героям бойовиків і телесеріалів (або жіночним героїням), прийшов, нарешті, до сигарети. Викурив - не смачно, голова болить, нудить. Але "прикольний". Сигарета за сигаретою - втягнулися, вдихнули-видихнули, місяць за місяцем, рік за роком - готова нікотинова залежність. Це одна з історій. Є та інші. У кожного своя.

Як кинути палити?

Будь ласка, ось безкоштовна рада:

  1. Ухвалити рішення стати некурящим.
  2. Перейти на слабкіші сигарети, понизивши спочатку їх кількість до приблизно 10 в день. Потім - на ще слабкіші, але палити стільки, скільки захочеться. Потім знову понизити їх кількість 5-10 в день. Потім знайти найлегші, слабкіші сигарети (до речі, напишіть мені, хто може порадити марки сигарет для такого ступінчастого методу. Я опублікую Ваші ради на моєму сайті). І ці найлегші сигарети понизити до 5-10 в день. А потім відмінити. Або перейти на сигарети без нікотину "Таволга". Які потім кинути.
  3. Якщо синдром відміни буде важко терпимим, то жувати никоретте, ковтати табекс (уважно прочитати протипоказання до табексу!), гризти насіннячка. Обов'язково зайнятися фізкультурою (фитнес-зал, сауна, басейн - все що завгодно).
  4. Обов'язково винагородити себе, побалувати за корисний для здоров'я крок. Купите собі що-небудь смачненьке або красиве.

Що ще такого сказати. Можливо, протягом декількох місяців підвищиться маса тіла. Це нічого, при мінімальних зусиллях по контролю за дієтою і фізичних вправах все нормалізується. Ах, так! Аутотренінг. Самогіпноз. Не умєєте- пишіть, приходьте, навчу ;) Обов'язково відзначайте всі позитивні зрушення від здорового способу життя: нюх почав повертатися до норми, задишка або кашель зменшилися, не пахне від одягу тютюном, гроші економляться. Відчуття чистоти, що посилюється з кожним видихом, видихаємо "грязь", вдихаємо чисте повітря.

Ще Марк Твен писав, що кинути палити - легше за легеню. Особисто він це робив багато раз. Можу порадити з особистого досвіду (я теж колишній курець) - беріть приклад з Марка Твена. Якщо не вийшло з першого разу розлучитися з цією звичкою, то пробуйте ще і ще раз! Статистика показує, що ніж більше спроб, тим вище вірогідність, що людина більше не палитиме. Досвід накопичується. Бажання зміцнюється. Зникає або притупляється страх розставання з сигаретою.

Проте... Буває, що потрібна допомога. Частіше психологічна. Не виходить самому. Тоді - пряма дорога до нарколога або психотерапевта. Спектр методів: гіпноз, навчання самогіпнозу, "кодування" різними методами - НЛП і інше. Можна до іглорефлексотерапевту. Можна бджолами жалитися (апітерапія) - хоча особисто у мене скептичне до цього відношення. Але - якщо душа лежить, допомагає, то можна. Можна електросон застосувати, коли абстиненція почне дошкуляти. Найчастіше найбільш ефективна комплексна терапія.

Можливо, добре б поговорити з лікарем з приводу Вашого наміру. Особисто проконсультуватися. Оскільки та ж статистика говорить, що рада лікаря і його рекомендації можуть збільшити вірогідність відмови від куріння. Був у мене смішний випадок. Якось в лікарні консультував я пацієнта, який виявив бажання кинути палити. Поговорив я з ним, застосовуючи елементарну техніку НЛП (калібрування, підстроювання і так далі), дав пару рад. Через тиждень знову приходжу в це відділення лікарні, консультувати іншого хворого, з алкоголізмом.

Що так був на той час вже "куряка" (після нашої бесіди він перестав палити) привів ще одного сусіда по палаті з собою: "поговорите з ним, доктор, він теж хоче кинути палити". :)) Отже знайдіть собі лікаря для консультації, можливо, це допоможе.

ЕФЕКТИВНІСТЬ ГІПНОТЕРАПІЇ У ЛІКУВАННІ НІКОТИНОВОЇ ЗАЛЕЖНОСТІ

Приходивши на прийом в медичний центр або просто до частнопрактікующему психотерапевта, нарколога, ми вимушені покладатися на порядність і професіоналізм лікаря. І це добре. Тому що якщо немає довіри - краще відразу піти від такого лікаря. Не тому, що він поганий, а тому що в лікуванні психотерапевтичними методами важлива взаємна довіра, симпатія. Те, що називається "Психотерапевтичний альянс". Але це не означає, що ми повинні довіряти сліпо. Деяка інформованість не пошкодить. Сьогодні, коли коли свої послуги пропонують і чаклуни, і парапсихологи, і психологи, і психотерапевти, важливо не потрапити до рук до шарлатанів або недобросовісних фахівців.

Тому я озброюю Вас, поважані, знаннями. В даному випадку - достовірною науковою інформацією про ефективність різних методів гіпнотерапії в лікуванні нікотинової залежності.

Відразу скажу, що не все так однозначно з поглядами дослідників на ефективність гіпнозу в лікуванні табакокуріння. У одних дослідженнях ефективність висока. У інших - не знайдено відмінності в ефективності між гіпнотерапією і когнітивною або поведінковою терапією. У третіх - не знаходять переконливих доказів ефективності гіпнозу при лікуванні куріння взагалі (!). Проте слід врахувати декілька чинників, для того, щоб адекватно оцінити результати цих досліджень. По-перше, у різних людей різний ступінь нікотинової залежності і різні причини куріння.

По-друге, необхідно враховувати, що гіпноз - не ліки з пляшки, а мистецтво конкретного лікаря: у одного в гіпноз занурюються половина пацієнтів, у іншого - близько до 100 %.

Отже, що ми маємо. Американська легенева асоціація штату Огайо провели дослідження: Протягом 1997 року 2810 курців (оціните, будь ласка, масштаб дослідження!) брали участь в програмі (одноразовий сеанс групового гіпнозу) антисмокінга, спонсорованою Американською Легеневою Асоціацією Огайо. Випадковим чином (після проведеного лікування) було вибрано 452 учасники, з якими було проведено інтерв'ю через 5 і 15 місяців після лікувального сеансу. 22 % учасників (101 людина) повідомили, що не палили місяці, передуючі інтерв'ю [2].

Авторитетна Кохрановськая база даних оглядів наводить інші результати огляду досліджень: Дев'ять досліджень порівнювали гіпнотерапію з 14 різними контрольними інтервенціями. Не було ніяких доказів переваги гіпнотерапії в сравненіїі з швидким курінням або психологічним лікуванням. В ув'язненні цього огляду пишеться: "Ми не побачили, що гіпнотерапія має більший ефект через 6 місяців, чим інші види лікування або відсутність лікування" [3]. Int J Clin Exp Hypn (журнал, присвячений гіпнотерапії) приводить ефективність методу лікування куріння (три сеанси гіпнозу).

Лікування отримали 21 людина, в кінці лікування 81 % з них доповіли, що вони припинили куріння, а 48 % не палили і через 12 місяців після проведеного лікування [1]. Разом з солідними дослідженнями заслуговує увагу індивідуальний досвід лікаря, протягом 35 років що практикував гіпнотерапію для лікування нікотинової залежності, що опублікувало статтю "Гіпнотична техніка в лікуванні куріння і психологічної імпотенції" в журналі Am J Clin Hypn. (1990 Jan;32(3):147-53) (Американський журнал клінічного гіпнозу? або гіпнотерапії) [4]. Застосовуючи гіпноз, Crasilneck HB. добивався припинення куріння у 81 % пацієнтів.

До слова кажучи, тільки пацієнтів з імпотенцією за роки практики він пролікував близько 3000 чоловік (!).

І, нарешті, солідний огляд по ефективності методів лікування нікотинової залежності [5]: 30 журнальний наукових статей (опублікованих, природно, в професійних медичних виданнях), 15 Кохрановськіх і 15 інших систематичних оглядів. У медичному світі за еталон визнані Кохрановськіє огляди. У статті робиться висновок, що науково доведеними (принаймні, на даному етапі досліджень) ефективними методами лікування нікотинової залежності є: простій медична рада (коли лікар говорить: "Так, батенько, Вам палити не можна, з вашим-то серцем. . . "), структуроване втручання медсестри, індивідуальне консультування, групова психотерапія, замісна нікотинова терапія і прийом препарату бупропіона (антидепресант).

Підведемо підсумок. Враховуючи те, що при лікуванні нікотинової залежності, як правило, застосовується комплекс методик (і психотерапія, і безпосередньо гіпноз, і лікарські препарати, і методи аверсивной терапії - це коли перед курінням рот прополіскується спеціальним розчином, який викликає огидні смакові відчуття при затягуванні), можна визнати, що в арсеналі наркологів і психотерапевтів є достатня кількість науково доведених ефективних методів лікування нікотинової залежності. Важливо, що лікування завжди індивідуально. Хотів би відзначити ще один момент.

Бувають випадки, коли пацієнт не готовий розлучитися з курінням зовсім, але лікування дозволяє значно понизити шкоду від куріння. Наприклад, у мене лікувався чоловік, що викурював до 60 сигарет в добу. Після двох сеансів гіпнозу кількість сигарет знизилася до п'яти, без всяких ознак абстиненції. Не варто і говорити, наскільки значно була понижена шкода здоров'ю тільки в результаті цього.

Когось бентежитиме досить низький, на перший погляд, відсоток успіху при лікуванні нікотинової залежності, особливо коли йдеться про довготривалі результати. Тим паче, що вимоги дослідників строгі: вони бажають, щоб що пройшли лікування утримувалися від куріння і 6, і 12 місяців, і завжди. Міркувати із цього приводу я не буду, моє завдання в даному випадку виконане: тепер ви в курсі положення справ з лікуванням від куріння.

УВАГА!

Майже в кожному організмі знаходиться від 30% до 60% прихованих, незадіяних, дрімаючих резервних сил. Вони сплять!!! Завдяки спеціальним гіпнотичним технологіям, ці сили можна заставити працювати проти хвороби, тоді любе захворювання, в тому числі і рак, буде знищено. Отже, ліки + приховані сили + віра пацієнта і перемога життя над смертю невідворотня.

Підключивши резервні дрімаючі сили, в людини можуть відкритися особливі здібності: поета, співака, композитора, спортсмена, бізнесмена, політика, і т.д.

Все це реально (60% +)
А ВИ ДУМАЛИ ВАШ ОРГАНІЗМ НІ НА ЩО НЕ ЗДАТНИЙ?
ПОВІРТЕ В СЕБЕ!

Життя одне, захворювань багато. Бог допомагає тому хто просить і вірить у допомогу.

Хочеш перемогти хворобу? Переможи страх, приниження, знущання, зневіру, гнів, ненависть, злість провокують виникнення багатьох захворювань, в тому числі і рак. До 40% людей хворіють на рак в результаті придушення емоцій, постійного стресу, неврозу, депресії.

Неможливо вилікувати тіло хворого, не вилікувавши його душу «Гіпократ». Слово «Гіпноз» - головний інструмент в лікуванні ДУШІ.

Отже вибір за вами.

ВАШЕ ЗДОРОВ’Я У ВАШІЙ ДУШІ.

Ми допомагаємо вилікувати вашу душу.

+
Добавить отзыв
Анна Ивановна

Очень хороший врач. Приемом остался доволен. Врач быстро произвёл вправление плеча и порекомендовал препараты для быстрого выздоровления. На прием попал быстро, врач очень обходителен и компетентен.

Оформіть заявку на сайті
ми звяжемося з вами найближчим часом