Розсіяний склероз – це автоімунне захворювання , при якому організм сприймає мієлінову оболонку нерва за чужого агента і руйнує її . Пошкоджується мієлінова оболонка як головного так і спинного мозку .
Розсіяний склероз викликає депресію , котра може протікати роками , викликати сильні страждання і навіть призвести до суїциду .
Симптоми депресії :
- дратівливість
- безнадійність , бажання померти
- смуток , часта зміна настрою
- втрата енергії
- втрата радості , інтересу життя
- труднощі з концентрацією уваги
- неможливість прийняти рішення
- неконтрольований плач
- підвищена сонливість або безсоння
- безпричинні болі , недомагання
- проблеми з травленням
- зниження лібідо
- сексуальні розлади
- схуднення або ожиріння
- головні болі
- думки про смерть або суїцид
- спроби суїциду
- завершення невирішених питань
- приведення справ в порядок
Нервові волокна головного і спинного мозку покриті ізоляцією ( мієліновою оболонкою ) , подібно ізоляції навколо електричного дроту . Мієлінові клітини відновлюються так же швидко як і звичайний підшкірний жир в любій частині тіла .
Єдиною відмінністю являється те , що при звичайній втраті ваги підшкірний жир відновлюється після приймання їжі , а мієлінові клітини ( тобто ізоляція ) відновлюються тільки тоді , коли людина відчуває себе досить добре , коли в неї з*являються позитивні емоції і вона керує ними .
Негативні , неприємні емоції ( злість , страх , горе , апатія ) або стан постійного стресу створюють хімічне середовище , в якому організм починає виробляти антитіла проти власного мієліну . Антитіла викликають запалення і пошкоджують мієлінову оболонку нерва .
За допомогою гіпнозу можна зробити психологічну корекцію підсвідомості( глибинного розуму ) . Погрузивши пацієнта в гіпнотичний транс , запускаються позитивні емоції в підсвідомість на самовідновлення , самовиліковування . Тут використовується методика самопрограмування підсвідомості хворого на ту чи іншу хворобу , на омолодження , на одужання . Заклавши відповідну інформацію в підсвідомість , вона починає працювати на самовиліковування і регенерацію .
В результаті цього нормалізується
- імунна система , котра сприяє боротьбі з різними захворюваннями
- запускаються приховані резерви організму
- нормалізуються біохімічні процеси , котрі відновлюють зв*язки між імунною , лімфатичною , нервовою та гормональною системами
Не вилікувавши душу , неможливо вилікувати тіло . Процес відновлення буде залежати від багатьох складових , тяжкості хвороби , давності , стадії , душевного стану . Віра лікує . Без віри , надії , любові , без сенсу життя тяжко боротись не тільки з хворобами , але й жити . А життя одне . Заряд на позитивні емоції – і невиліковних захворювань не буде .